Contact

Heb je een vraag of wil je graag samenwerken? Dat kan via onderstaande gegevens. Liever persoonlijk contact? Onderaan de pagina vind je onze persoonlijke e-mailadressen.

Vul het contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact op!

Locatie:

We helpen je graag!

Marie-Claire

Marie-Claire

Marketing & Sales
marie-claire@breakzy.nl

Juul

Juul

Hoofd Marketing
juul@breakzy.nl

Martijn

Martijn

Business Developer
martijn@breakzy.nl

Lieke

Lieke

Content creator
lieke@breakzy.nl

Yvonne

Yvonne

Content creator
yvonne@breakzy.nl

Jens

Jens

Database
database@breakzy.nl

Openingstijden:

Maandag:     08.30 – 17.00 uur
Dinsdag:       08.30 – 17.00 uur
Woensdag:   08.30 – 17.00 uur
Donderdag:   08.30 – 17.00 uur
Vrijdag:         08.30 – 16.00 uur
Weekend:     Gesloten

Bekijk onze partners:

Interactieve kaarten met content voor Sunny Cars.

Alle campings overzichtelijk weergegeven op een interactieve kaart voor Villatent.

Een portfolio met klanten voor Outstanding.

Je kunt ons benaderen voor vragen, maar ook voor samenwerkingen. Zo schrijven we blogs, verzorgen relevante content voor de reisbranche, maken interactieve kaarten voor op websites en meer. Daarnaast kunnen we je natuurlijk helpen met het zoeken van leuke locaties langs je route. Ook geven we tips op bestemming. Stuur ons een appje en we reageren zo snel mogelijk.